Korepetycje Chemia Poznań

“Z miłości do nauki powstało Elementum”

AKADEMIA CHEMII

Zostań adeptem chemii i spełniaj swoje marzenia. Dostarczymy Ci jedynie świetne narzędzia a ty sam wzbogacisz się w drogocenne pierwiastki wiedzy.
Znajdź już teraz swój brakujący pierwiastek i doprowadź do reakcji, która pozwoli Ci otrzymać upragniony cel.
Gwarantujemy, że korepetycje z chemii w ELEMENTUM pozwolą Ci dostrzec jak fascynująca i ciekawa jest nauka chemii. Pozwól więc sobie na najlepszej jakości kształcenie.

USTALANIE CELÓW

Zaczerpnij praktyk od średniowiecznych alchemików, którzy posiadali niewiarygodny upór w dążeniu do swojego celu, czyli odkrycia legendarnej receptury na przemianę ołowiu w złoto. Wykorzystaj swój potencjał! Z nami poznasz mechanizmy równań reakcji i narysujesz wzory, dzięki którym już jako młody adept sztuk chemicznych będziesz mógł tworzyć prawdziwą magię.

SYNTEZA WIEDZY

Wyobraź sobie, że wszystkie informacje na temat chemii, które posiadasz to porozrzucane po zakątkach umysłu samotne atomy. Nie trać energii na nieudane próby syntezy. Z naszą pomocą sam doprowadzisz do ich połączenia. Związkiem, który powstanie będzie twoja kompleksowa wiedza. Wykorzystaj ją dobrze i osiągaj swoje cele,

Zajęcia z chemii pozwolą Ci szybko przyswajać widzę oraz łatwo i skutecznie rozwiązywać zadania problemowe.

PRIORYTET

Idź z duchem czasu i korzystaj z nowoczesnych technologii podczas nauki chemii. Zbieraj swoje notatki w jednym miejscu i zabieraj je dokąd zechcesz. Nauka chemii nigdy nie była tak prosta!
Naszym priorytetem są Twoje cele. Dlatego rozumiemy, jak do nich podejść. Wiemy, że nierozłącznym etapem tej drogi jest pokonywanie przeszkód, które z nami staną się niewiarygodnie łatwe do pokonania. A dzięki zasadzie Pareta, którą się kierujemy, zaoszczędzisz swój drogocenny czas. Dodatkowo wyposażymy Cię w niezbędne narzędzia do nauki chemii, takie jak specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb programy tematyczne własnego autorstwa, czy modele chemiczne, z których będziesz korzystał na lekcjach aby zrozumieć budowę cząsteczek.

,,Wczuj się w rolę odkrywcy, który z pomocą ELEMENTUM poznaje nowy świat chemii. Zapisz się na korepetycje z chemii i zacznij swoją przygodę z nami już teraz, a zobaczysz jak wiele korzyści otrzymasz. Pozwól sobie na spotkanie z edukacją w najlepszym, możliwym wydaniu.”

FAQ - Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Z jakich przedmiotów mogę pobierać korepetycje?

Korepetycji w ELEMENTUM udzielamy z biologii, chemii, fizyki oraz matematyki

Na jakim poziomie edukacji mogę otrzymać korepetycje?

Korepetycje dajemy od poziomu szkoły podstawowej, a nawet po szkoły wyższe.

Do czego mogą przygotować mnie korepetycje w ELEMENTUM?

W naszej szkole udzielamy korepetycji spersonalizowanych pod Twój aktualny cel. Możemy Cię przygotować do sprawdzianu z wąskiego tematu, kolokwium na studiach, konkursu, a także matury rozszerzonej umożliwiającej dostanie się na wymarzoną uczelnię.

Ile godzin korepetycji mogę pobierać tygodniowo?

Jest to przede wszystkim uzależnione od Twoich aktualnych potrzeb – czyli w zasadzie, możesz pobrać tyle godzin korepetycji ile potrzebujesz.

Czy w razie potrzeby otrzymam pomoc od ELEMENTUM w decyzji o liczbie godzin korepetycji w ciągu tygodnia?

Z pewnością! Jeśli nie wiesz, ile godzin potrzebujesz w przygotowaniu np. do matury, pomożemy Ci sprawdzić Twój aktualny stan wiedzy i zasugerujemy liczbę godzin korepetycji potrzebną do przygotowania Cię jak najlepiej.

W jakiej formie przeprowadzane są zajęcia?

Aktualnie wszystkie zajęcia odbywają się w formie online na platformie Zoom/Skype. Jednak w razie takiej konieczności możemy spotkać się w naszej siedzibie w Poznaniu lub wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

Do kiedy mogę odwołać zajęcia?

Aby zapewnić dyspozycyjność naszych nauczycieli uprzejmie prosilibyśmy o zgłaszanie nieobecności na zajęciach najpóźniej 24 godziny przed planowaną godziną rozpoczęcia spotkania, zajęcia nieodwołane do tego czasu są płatne.

Czy mogę liczyć na materiały dodatkowe lub sporządzone notatki z zajęć?

Oczywiście! Każdy z naszych nauczycieli w ELEMENTUM sporządza notatki na prowadzonych zajęciach, tak by ułatwić Tobie zrozumienie tematu. Dodatkowo na naszej stronie znajdują się materiały gotowe do pobrania i samodzielnej pracy.

Jak wyglądają przeprowadzane zajęcia?

Najczęściej zajęcia zaczynamy od teoretycznego wstępu do danego tematu, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do omawianych zagadnień, a następnie przechodzimy do treningu przyswojonej wiedzy podczas rozwiązywania naszych zadań lub zadań CKE.

Oczywiście w zależności od potrzeb dostosujemy zajęcia pod Twoje potrzeby, np. w przygotowaniu do konkursu możemy skupić się całkowicie na rozwiązywaniu zadań.

Dodatkowo, pracujemy nad Twoim nastawieniem mentalnym, tak abyś był pewny, że poradzisz sobie z każdym zadaniem.

Czy istnieje możliwość wykupienia dodatkowych kursów online?

Tak, na naszej stronie ELEMENTUM pojawiają się kursy na przykład Akademia Chemii, które umożliwią Ci samodzielne przepracowanie tematu. Plusem tych kursów jest to, że dostęp do nich jest permanentny i umożliwi Ci to dowolne powtarzanie problematycznych zagadnień. Kursy składają się z 2h nagrań wideo wraz z opisem teoretycznym, zadaniami i innymi, które z pewnością Cię zaskoczą.

Czy planowane są zajęcia w grupach?

Tak, w przypadku chętnych 3/4 osób istnieje możliwość ustalenia odpowiadającego terminu i przeprowadzania zajęć w grupie. Staramy się nie przekraczać 4 osób na grupę, aby utrzymać wysoki standard indywidualnego nauczania.

Warto zauważyć, że takie zajęcia mają postać kilkutygodniowych kursów, przygotowujących do konkretnego celu np. do matury, a ze względu na podział kosztów na kilka osób, są one bardziej przystępne.

Kim są nauczyciele w ELEMENTUM?

Nasi nauczyciele to certyfikowani eksperci z danej dziedziny, a dodatkowo przyjacielskie osoby z pasją do przekazywania wiedzy i zamiłowania do swojej dziedziny.

Wysoki poziom nauczania możemy zagwarantować tym, że zawsze są to osoby z doświadczeniem w prowadzeniu korepetycji oraz rozwijający się w dziedzinie, w której prowadzą zajęcia. Zawsze podchodzą do swoich uczniów otwarcie, chętni pomocy i pełni cierpliwości.

Załóżmy, że potrzebujesz wiedzy w temacie anatomii człowieka, nie ma problemu… Nasi nauczyciele opowiedzą Ci o tym prosto z stołu operacyjnego!