“Z miłości do nauki powstało Elementum”

ELEMENTUM

AKADEMIA CHEMII

Zostań adeptem chemii i spełniaj swoje marzenia. Dostarczymy Ci jedynie świetne narzędzia a ty sam wzbogacisz się w drogocenne pierwiastki wiedzy.
Więc znajdź już teraz swój brakujący pierwiastek i doprowadź do reakcji, która pozwoli Ci otrzymać upragniony cel.
Gwarantujemy, że korepetycje w ELEMENTUM pozwolą Ci dostrzec jak bardzo jest fascynująca i ciekawa jest chemia. Pozwól więc sobie na najlepszej jakości kształcenie.

USTALANIE CELÓW

Zaczerpnij praktyk od średniowiecznych alchemików, którzy posiadali niewiarygodny upór w dążeniu do swojego celu, czyli odkrycia legendarnej receptury na przemianę ołowiu w złoto. Wykorzystaj swój potencjał! Z nami poznasz mechanizmy równań reakcji i narysujesz wzory, dzięki którym już jako młody adept sztuk chemicznych będziesz mógł tworzyć prawdziwą magię.

SYNTEZA WIEDZY

Wyobraź sobie, że wszystkie informacje na temat chemii, które posiadasz to porozrzucane po zakątkach umysłu samotne atomy. Nie trać energii na nieudane próby syntezy. Z naszą pomocą sam doprowadzisz do ich połączenia. Związkiem, który powstanie będzie twoja kompleksowa wiedza. Wykorzystaj ją dobrze i osiągaj swoje cele,

Zajęcia pozwolą Ci szybko przyswajać widzę oraz łatwo i skutecznie rozwiązywać zadania problemowe.

PRIORYTET

Idź z duchem czasu i korzystaj z nowoczesnych technologii podczas nauki chemii. Zbieraj swoje notatki w jednym miejscu i zabieraj je dokąd zechcesz. Nauka chemii nigdy nie była tak prosta!
Naszym priorytetem są Twoje cele. Dlatego rozumiemy, jak do nich podejść. Wiemy, że nierozłącznym etapem tej drogi jest pokonywanie przeszkód, które z nami staną się niewiarygodnie łatwe do pokonania. A dzięki zasadzie Pareta, którą się kierujemy, zaoszczędzisz swój drogocenny czas. Dodatkowo wyposażymy Cię w niezbędne narzędzia do nauki, takie jak specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb programy tematyczne własnego autorstwa, czy modele chemiczne, z których będziesz korzystał na lekcjach aby zrozumieć budowę cząsteczek.

,,Wczuj się w rolę odkrywcy, który z pomocą ELEMENTUM poznaje nowy świat chemii. Zapisz się na korepetycje i zacznij swoją przygodę z nami już teraz, a zobaczysz jak wiele korzyści otrzymasz. Pozwól sobie na spotkanie z edukacją w najlepszym, możliwym wydaniu.”