Korepetycje Fizyka Poznań

“Z miłości do nauki powstało Elementum”

ZREALIZUJ PROJEKT

Ciekawi Cię jak odnajdywać gwiazdy i planety na niebie, samodzielnie wykonywać eksperymenty fizyczne z magnetyzmu, elektrostatyki i potwierdzać to obliczeniami? Zapisz się na korepetycje z fizyki stacjonarne w Poznaniu lub korepetycje online przez nasz kalendarz i poczuj się jak członek zespołu przyszłych inżynierów. Przekonaj się ile jest warty sukces, gdy wspólnie zrealizujemy Twój fizyczny cel!

ZBUDUJ FUNDAMENT

Wzór na II zasadę dynamiki Newtona lub prawo powszechnego ciążenia? Na korepetycjach z fizyki w ELEMENTUM nauczymy Cię jak wyprowadzać wzory, które później wykorzystasz w zadaniach obliczeniowych. Nasze techniki nauczania stosowane na korepetycjach z fizyki oparte o regułę Pareta, połączą Twoją wiedzę niczym most łączący dwa brzegi rzeki.

Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA

Przygotuj się do matury lub egzaminu z fizyki. Przeżyj prawdziwe „fizyczne” oświecenie ucząc się na naszych materiałach online. Działaj razem z nami podczas indywidualnych korepetycji z fizyki i przekonaj się, że to Ty masz największą moc do zmieniania swojej rzeczywistości. Zobacz na własne oczy jak podczas kursu fizycznego ELEMENTUM w ekspresowym tempie osiągniesz niewiarygodne rezultaty pędząc niczym rozpędzony foton.

SUKCES DO POTĘGI!

Na zajęciach z fizyki pracujemy w oparciu o ustalony plan i stawiamy na kreatywną naukę. Po pierwszym spotkaniu, gdy już ustalimy harmonogram naszej współpracy, będziemy go realizować punkt po punkcie, aż do egzaminu. To właśnie Twoja praca i nasze wsparcie jest miarą sukcesu na maturze z fizyki i każdym innym teście.

W ELEMENTUM korepetycje z fizyki to zajęcia, dzięki którym osiągniesz sukces.

,,Wczuj się w rolę odkrywcy, który z pomocą ELEMENTUM poznaje nowy świat fizyki. Zacznij swoją przygodę z nami już teraz, a zobaczysz jak wiele korzyści otrzymasz poznając nowatorski wymiar kształcenia. Pozwól sobie na spotkanie z edukacją w najlepszym, możliwym wydaniu.”

FAQ - Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Z jakich przedmiotów mogę pobierać korepetycje?

Korepetycji w ELEMENTUM udzielamy z biologii, chemii, fizyki oraz matematyki

Na jakim poziomie edukacji mogę otrzymać korepetycje?

Korepetycje dajemy od poziomu szkoły podstawowej, a nawet po szkoły wyższe.

Do czego mogą przygotować mnie korepetycje w ELEMENTUM?

W naszej szkole udzielamy korepetycji spersonalizowanych pod Twój aktualny cel. Możemy Cię przygotować do sprawdzianu z wąskiego tematu, kolokwium na studiach, konkursu, a także matury rozszerzonej umożliwiającej dostanie się na wymarzoną uczelnię.

Ile godzin korepetycji mogę pobierać tygodniowo?

Jest to przede wszystkim uzależnione od Twoich aktualnych potrzeb – czyli w zasadzie, możesz pobrać tyle godzin korepetycji ile potrzebujesz.

Czy w razie potrzeby otrzymam pomoc od ELEMENTUM w decyzji o liczbie godzin korepetycji w ciągu tygodnia?

Z pewnością! Jeśli nie wiesz, ile godzin potrzebujesz w przygotowaniu np. do matury, pomożemy Ci sprawdzić Twój aktualny stan wiedzy i zasugerujemy liczbę godzin korepetycji potrzebną do przygotowania Cię jak najlepiej.

W jakiej formie przeprowadzane są zajęcia?

Aktualnie wszystkie zajęcia odbywają się w formie online na platformie Zoom/Skype. Jednak w razie takiej konieczności możemy spotkać się w naszej siedzibie w Poznaniu lub wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

Do kiedy mogę odwołać zajęcia?

Aby zapewnić dyspozycyjność naszych nauczycieli uprzejmie prosilibyśmy o zgłaszanie nieobecności na zajęciach najpóźniej 24 godziny przed planowaną godziną rozpoczęcia spotkania, zajęcia nieodwołane do tego czasu są płatne.

Czy mogę liczyć na materiały dodatkowe lub sporządzone notatki z zajęć?

Oczywiście! Każdy z naszych nauczycieli w ELEMENTUM sporządza notatki na prowadzonych zajęciach, tak by ułatwić Tobie zrozumienie tematu. Dodatkowo na naszej stronie znajdują się materiały gotowe do pobrania i samodzielnej pracy.

Jak wyglądają przeprowadzane zajęcia?

Najczęściej zajęcia zaczynamy od teoretycznego wstępu do danego tematu, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do omawianych zagadnień, a następnie przechodzimy do treningu przyswojonej wiedzy podczas rozwiązywania naszych zadań lub zadań CKE.

Oczywiście w zależności od potrzeb dostosujemy zajęcia pod Twoje potrzeby, np. w przygotowaniu do konkursu możemy skupić się całkowicie na rozwiązywaniu zadań.

Dodatkowo, pracujemy nad Twoim nastawieniem mentalnym, tak abyś był pewny, że poradzisz sobie z każdym zadaniem.

Czy istnieje możliwość wykupienia dodatkowych kursów online?

Tak, na naszej stronie ELEMENTUM pojawiają się kursy na przykład Akademia Chemii, które umożliwią Ci samodzielne przepracowanie tematu. Plusem tych kursów jest to, że dostęp do nich jest permanentny i umożliwi Ci to dowolne powtarzanie problematycznych zagadnień. Kursy składają się z 2h nagrań wideo wraz z opisem teoretycznym, zadaniami i innymi, które z pewnością Cię zaskoczą.

Czy planowane są zajęcia w grupach?

Tak, w przypadku chętnych 3/4 osób istnieje możliwość ustalenia odpowiadającego terminu i przeprowadzania zajęć w grupie. Staramy się nie przekraczać 4 osób na grupę, aby utrzymać wysoki standard indywidualnego nauczania.

Warto zauważyć, że takie zajęcia mają postać kilkutygodniowych kursów, przygotowujących do konkretnego celu np. do matury, a ze względu na podział kosztów na kilka osób, są one bardziej przystępne.

Kim są nauczyciele w ELEMENTUM?

Nasi nauczyciele to certyfikowani eksperci z danej dziedziny, a dodatkowo przyjacielskie osoby z pasją do przekazywania wiedzy i zamiłowania do swojej dziedziny.

Wysoki poziom nauczania możemy zagwarantować tym, że zawsze są to osoby z doświadczeniem w prowadzeniu korepetycji oraz rozwijający się w dziedzinie, w której prowadzą zajęcia. Zawsze podchodzą do swoich uczniów otwarcie, chętni pomocy i pełni cierpliwości.

Załóżmy, że potrzebujesz wiedzy w temacie anatomii człowieka, nie ma problemu… Nasi nauczyciele opowiedzą Ci o tym prosto z stołu operacyjnego!