Korepetycje Fizyka

ELEMENTUM

ZREALIZUJ PROJEKT

Ciekawi Cię jak odnajdywać gwiazdy i planety na niebie, samodzielnie wykonywać eksperymenty fizyczne z magnetyzmu, elektrostatyki i potwierdzać to obliczeniami? Zapisz się na korepetycje z fizyki stacjonarne w Poznaniu lub korepetycje online przez nasz kalendarz i poczuj się jak członek zespołu przyszłych inżynierów. Przekonaj się ile jest warty sukces, gdy wspólnie zrealizujemy Twój fizyczny cel!

ZBUDUJ FUNDAMENT

Wzór na II zasadę dynamiki Newtona lub prawo powszechnego ciążenia? Na korepetycjach z fizyki w ELEMENTUM nauczymy Cię jak wyprowadzać wzory, które później wykorzystasz w zadaniach obliczeniowych. Nasze techniki nauczania stosowane na korepetycjach z fizyki oparte o regułę Pareta, połączą Twoją wiedzę niczym most łączący dwa brzegi rzeki.

Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA

Przygotuj się do matury lub egzaminu z fizyki. Przeżyj prawdziwe „fizyczne” oświecenie ucząc się na naszych materiałach online. Działaj razem z nami podczas indywidualnych korepetycji z fizyki i przekonaj się, że to Ty masz największą moc do zmieniania swojej rzeczywistości. Zobacz na własne oczy jak podczas kursu fizycznego ELEMENTUM w ekspresowym tempie osiągniesz niewiarygodne rezultaty pędząc niczym rozpędzony foton.

SUKCES DO POTĘGI!

Na zajęciach z fizyki pracujemy w oparciu o ustalony plan i stawiamy na kreatywną naukę. Po pierwszym spotkaniu, gdy już ustalimy harmonogram naszej współpracy, będziemy go realizować punkt po punkcie, aż do egzaminu. To właśnie Twoja praca i nasze wsparcie jest miarą sukcesu na maturze z fizyki i każdym innym teście.

W ELEMENTUM korepetycje z fizyki to zajęcia, dzięki którym osiągniesz sukces.

,,Wczuj się w rolę odkrywcy, który z pomocą ELEMENTUM poznaje nowy świat fizyki. Zacznij swoją przygodę z nami już teraz, a zobaczysz jak wiele korzyści otrzymasz poznając nowatorski wymiar kształcenia. Pozwól sobie na spotkanie z edukacją w najlepszym, możliwym wydaniu.”