Korepetycje Matematyka Poznań

“Z miłości do nauki powstało Elementum”

PODRÓŻ DO ŚWIATA LICZB

Zmierz się ze światem liczb w przygotowaniu do matury z matematyki w zupełnie inny sposób. Dla Ciebie przygotowaliśmy autorskie zadania z matematyki ELEMENTUM. Dzięki temu suma zdarzeń o nazwie „sukces” pomnoży się dając Ci przepustkę do wejścia na wymarzone studia.

Nauka matematyki w cyfrowym świecie? Pozwól sobie na taką edukację! Przeprowadzimy z Tobą wartościowe lekcje online z matematyki i dostarczymy Ci materiały w postaci e-booków i notatek. Krótko mówiąc – cała matematyka w twojej kieszeni!

KREUJ RZECZYWISTOŚĆ

Wszystkie wielkie realizacje zaczynają się od marzeń. Nie pozwól by Twoja kreatywność wygasła! Korepetycje z matematyki pozwolą Ci na trening z nami geometrii, algebry, całek, rachunku prawdopodobieństwa i innych.

Pomożemy Ci skutecznie wykorzystywać przyswojoną wiedzę w zadaniach, a w niedalekiej przyszłości na własne oczy zobaczysz, że to co narodziło się w Twoim umyśle stanie się rzeczywistością.

PRAN I REALIZACJA

W ELEMENTUM świetnie zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest systematyczność nauki, dlatego każdy etap Twojego kształcenia jest przez nas starannie zaplanowany.

Nie musisz już się zastanawiać ,,Czy zdążę do matury z matematyki?” Każda lekcja z matematyki jest realizacją ustalonego planu. Umów się w ELEMNETUM i przejdź od razu do działania na lekcjach matematyki online. Skorzystaj z wiedzy naszych nauczycieli, którzy ułatwią Ci drogę ku realizacji wymarzonego celu.

NUMER JEDEN

By skutecznie przygotować się do matury z matematyki i innych egzaminów potrzebujesz wiedzy i umiejętności. Teraz możesz zdobyć je na lekcjach w ELEMENTUM. W ten sposób zbudujesz solidne zrozumienie przedmiotu. Nie bój się pytać i być ciekawym!

Jakość zajęć jest kluczowa, dlatego nieustannie się szkolimy, by nasi uczniowie osiągali najlepsze wyniki! Dzięki korepetycjom z matematyki w ELEMENTUM z niebywałą łatwością przezwyciężysz każdy egzamin, test czy nawet maturę z matematyki. Umów się na lekcje w ELEMENTUM i osiągnij najwyższe wyniki w rywalizacji o wymarzone studia!

,,Wczuj się w rolę odkrywcy, który z pomocą ELEMENTUM poznaje nowy świat matematyki. Zacznij swoją przygodę z nami już teraz, a zobaczysz jak wiele korzyści otrzymasz poznając nowatorski wymiar kształcenia. Pozwól sobie na spotkanie z edukacją w najlepszym, możliwym wydaniu.”

FAQ - Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Z jakich przedmiotów mogę pobierać korepetycje?

Korepetycji w ELEMENTUM udzielamy z biologii, chemii, fizyki oraz matematyki

Na jakim poziomie edukacji mogę otrzymać korepetycje?

Korepetycje dajemy od poziomu szkoły podstawowej, a nawet po szkoły wyższe.

Do czego mogą przygotować mnie korepetycje w ELEMENTUM?

W naszej szkole udzielamy korepetycji spersonalizowanych pod Twój aktualny cel. Możemy Cię przygotować do sprawdzianu z wąskiego tematu, kolokwium na studiach, konkursu, a także matury rozszerzonej umożliwiającej dostanie się na wymarzoną uczelnię.

Ile godzin korepetycji mogę pobierać tygodniowo?

Jest to przede wszystkim uzależnione od Twoich aktualnych potrzeb – czyli w zasadzie, możesz pobrać tyle godzin korepetycji ile potrzebujesz.

Czy w razie potrzeby otrzymam pomoc od ELEMENTUM w decyzji o liczbie godzin korepetycji w ciągu tygodnia?

Z pewnością! Jeśli nie wiesz, ile godzin potrzebujesz w przygotowaniu np. do matury, pomożemy Ci sprawdzić Twój aktualny stan wiedzy i zasugerujemy liczbę godzin korepetycji potrzebną do przygotowania Cię jak najlepiej.

W jakiej formie przeprowadzane są zajęcia?

Aktualnie wszystkie zajęcia odbywają się w formie online na platformie Zoom/Skype. Jednak w razie takiej konieczności możemy spotkać się w naszej siedzibie w Poznaniu lub wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

Do kiedy mogę odwołać zajęcia?

Aby zapewnić dyspozycyjność naszych nauczycieli uprzejmie prosilibyśmy o zgłaszanie nieobecności na zajęciach najpóźniej 24 godziny przed planowaną godziną rozpoczęcia spotkania, zajęcia nieodwołane do tego czasu są płatne.

Czy mogę liczyć na materiały dodatkowe lub sporządzone notatki z zajęć?

Oczywiście! Każdy z naszych nauczycieli w ELEMENTUM sporządza notatki na prowadzonych zajęciach, tak by ułatwić Tobie zrozumienie tematu. Dodatkowo na naszej stronie znajdują się materiały gotowe do pobrania i samodzielnej pracy.

Jak wyglądają przeprowadzane zajęcia?

Najczęściej zajęcia zaczynamy od teoretycznego wstępu do danego tematu, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do omawianych zagadnień, a następnie przechodzimy do treningu przyswojonej wiedzy podczas rozwiązywania naszych zadań lub zadań CKE.

Oczywiście w zależności od potrzeb dostosujemy zajęcia pod Twoje potrzeby, np. w przygotowaniu do konkursu możemy skupić się całkowicie na rozwiązywaniu zadań.

Dodatkowo, pracujemy nad Twoim nastawieniem mentalnym, tak abyś był pewny, że poradzisz sobie z każdym zadaniem.

Czy istnieje możliwość wykupienia dodatkowych kursów online?

Tak, na naszej stronie ELEMENTUM pojawiają się kursy na przykład Akademia Chemii, które umożliwią Ci samodzielne przepracowanie tematu. Plusem tych kursów jest to, że dostęp do nich jest permanentny i umożliwi Ci to dowolne powtarzanie problematycznych zagadnień. Kursy składają się z 2h nagrań wideo wraz z opisem teoretycznym, zadaniami i innymi, które z pewnością Cię zaskoczą.

Czy planowane są zajęcia w grupach?

Tak, w przypadku chętnych 3/4 osób istnieje możliwość ustalenia odpowiadającego terminu i przeprowadzania zajęć w grupie. Staramy się nie przekraczać 4 osób na grupę, aby utrzymać wysoki standard indywidualnego nauczania.

Warto zauważyć, że takie zajęcia mają postać kilkutygodniowych kursów, przygotowujących do konkretnego celu np. do matury, a ze względu na podział kosztów na kilka osób, są one bardziej przystępne.

Kim są nauczyciele w ELEMENTUM?

Nasi nauczyciele to certyfikowani eksperci z danej dziedziny, a dodatkowo przyjacielskie osoby z pasją do przekazywania wiedzy i zamiłowania do swojej dziedziny.

Wysoki poziom nauczania możemy zagwarantować tym, że zawsze są to osoby z doświadczeniem w prowadzeniu korepetycji oraz rozwijający się w dziedzinie, w której prowadzą zajęcia. Zawsze podchodzą do swoich uczniów otwarcie, chętni pomocy i pełni cierpliwości.

Załóżmy, że potrzebujesz wiedzy w temacie anatomii człowieka, nie ma problemu… Nasi nauczyciele opowiedzą Ci o tym prosto z stołu operacyjnego!