Kurs maturalny alkohole

Kursy maturalne z chemii, kurs wideo, matura z chemii, korepetycje z chemii

Kurs maturalny z chemii Alkohole

AKADEMIA CHEMII

Kurs maturalny z chemii jest już dostępny. Możesz uzyskać dostęp do kursu wideo z chemii organicznej w temacie alkohole. W skład kursu o alkoholach i fenolach wchodzi prawie dwugodzinne nagranie wideo z przedstawieniem tematu i omówieniem zadań + obszernie opisany cały temat od podszewki z alkoholi i fenoli wraz z ciekawostkami chemicznymi.

Masz chwilę, przeczytaj, poniższe pytania i odpowiedz: TAK lub NIE.

 • Uczysz się coraz więcej, jednak tematy prezentowane w podręczniku z chemii są niezrozumiałe lub nudne?
 • Nie chcesz tracić swoich najlepszych lat na nieefektywną naukę z chemii?
 • Masz poczucie, że chciałbyś zdobywać wiedzę szybciej i więcej z sesji nauki zapamiętywać?
 • Nie widzisz praktycznego zastosowania omawianych tematów z chemii?
 • Nie wiesz, jak rozwiązać zadania z chemii?
 • Chciałbyś mieć większą pewność siebie rozwiązując test z chemii lub maturę?

Jeśli odpowiedziałeś chociaż raz ”TAK” to ten kurs jest dla Ciebie! Droga do osiągnięcia Twojego zamierzonego celu wygląda następująco:

Rozpoczęcie kursu “Podstawy Chemii Organicznej” –>

Realizacja kursów w określonym terminie i utwierdzenie wiedzy poprzez rozwiązanie zadań –>

Sukces! 🙂

Kurs maturalny z chemii

Kurs z Podstaw Chemii Organicznej pomógł już dziesiątkom naszych uczniów zaliczyć chemię w szkole i zdać maturę z średnim wynikiem 88%. Dlatego czekamy za Tobą – dołącz do naszego kursu i osiągnij swój wymarzony sukces!

Poniżej krótki film, w którym znajdują się 3 wskazówki, które są niezbędne w przygotowaniu do matury z chemii.

Z filmu dowiesz się o alkoholach a mianowicie:

✔️Czym są wiązania wodorowe? – występujące w alkoholach, jakie są tego konsekwencje?

✔️ Właściwości alkoholu poliwinylowego – zastosowanie alkoholu poliwinylowego i jego otrzymywanie

✔️Identyfikacja alkoholi polihydroksylowych, reakcja alkoholi polihydroksylowych z wodorotlenkiem miedzi(II) Cu(OH)2

 

 

 

OK! Jestem chętny, chce zacząć uczyć się lepiej i szybciej z Kursem Chemii Organicznej w ELEMENTUM.

Kliknij w obrazek poniżej, aby przejść do akademii chemii.

Kursy maturalne z chemii

 

Kurs Chemii Organicznej w ELEMENTUM

Kurs maturalny z chemii wideo – Alkohole

Na kursie z chemii otrzymasz komplet narzędzi i schematy, które pozwolą Ci bezbłędnie rozwiązywać zadania z chemii. Nie masz wystarczająco czasu w ciągu dnia? Nie martw się, wszystkie nasze kursy z chemii są przygotowane w ten sposób abyś początkowo wyłapał najważniejsze punkty tematu, a następnie rozszerzał temat. W każdej chwili możesz wrócić do kursu i gruntownie przypomnieć cały temat.

W kursie maturalnym z chemii zostały omówione między innymi takie zagadnienia jak:

 • Właściwości fizyczne alkoholi
 • Nazewnictwo alkoholi
 • Rzędowość alkoholi
 • Próba Lucasa
 • Kwasowość alkoholi
 • Metody otrzymywania alkoholi
 • Alkohole polihydroksylowe
 • Fenole
 • Otrzymanie fenoli
 • Identyfikacja alkoholi
 • Reakcje alkoholi
 • Podsumowanie

I wiele więcej…

Jeszcze nie jesteś pewien?

Jeśli nadal zastanawiasz się nad kursem wideo, to poniżej jest 6 głównych powodów, dla których powinieneś koniecznie wziąć udział w tym niepowtarzalnym kursie. Oto one:

 

CHEMIA PEŁNA INNOWACJI

Kurs maturalny z chemii napisaliśmy na bazie naszego chemicznego doświadczenia. Jest on napisany przystępnym językiem chemicznym, tak że niezależnie od Twojego poziomu poradzisz sobie z samodzielnym jego rozpracowaniem. Kurs wideo o alkoholach i fenolach pomoże Ci wejść w temat a dalsze zgłębianie wiedzy w temacie alkoholi lub rozwiązywanie zadań, nie będzie stanowić przeszkody. Na kursie poznasz chemiczne ciekawostki ze świata nauki. Tematy, które będą poruszane podczas kursu to: właściwości fizyczne alkoholi, nazewnictwo alkoholi, rzędowość alkoholi, próba Lucasa, odczyn chemiczny alkoholi, maturalne metody otrzymywania alkoholi. Omówione zostaną także alkohole polihydroksylowe, fenole, próby identyfikacji alkoholi i wiele więcej…

 

OBUDŹ CIEKAWOŚĆ CHEMIKA

Na kursie wideo z tematu alkohole i fenole znajdziesz wiele ciekawostek i praktycznych wskazówek do rozwiązywania zadań. Niektóre pytania w kursie pozostają bez odpowiedzi… tak abyś sam mógł pobudzić swoją kreatywność. A gwarantuje Ci, że bez niej nauka takiego przedmiotu jak chemia jest niezwykle trudna.

 

PERSPEKTYWA CHEMICZNA

Przerobienie całego kursu o alkoholach pozwoli Ci spojrzeć na temat z innej perspektywy, nie będzie dla Ciebie już problemem zapisanie reakcji chemicznych na podstawnie chemografu lub obliczyć, ile procent nieznanego węglowodoru X przereagowało w mieszaninie alkanów.

Z tym materiałem także inaczej spojrzysz na pozostałe tematy z chemii organicznej, ponieważ ten kurs otwiera furtkę do kolejnego kursu wideo dotyczącego związków aromatycznych i leków!

 

Więcej mi nie trzeba… oczywiście, że chcę z tego skorzystać!

Kliknij poniżej, aby przejść do akademii chemii.

Kursy maturalne z chemii, kurs wideo, matura z chemii, korepetycje z chemii

MECHANIZMY REAKCJI

Nauczenie się 20 reakcji chemicznych w danym temacie na pamięć to Twoje ulubione zajęcie? Przypuszczamy, że nie… Dlatego, aby przyspieszyć naukę reakcji i skuteczność zapamiętania musisz pamiętać o mechanizmach reakcji. Nie mówimy o przypadkowych strzałkach tak aby powstał produkt. Tylko całym języku mechanizmów reakcji, które pozwolą Ci poradzić sobie z wszystkimi równaniami reakcjami. Ciekawe? To wskakuj na pokład naszego kursu.

 

WSPARCIE W PRZYGOTOWANIU DO MATURY Z CHEMII

Kupując jakikolwiek produkt w ELEMENTUM otrzymujesz od nas gwarancję wsparcia w temacie. Jeśli jesteś uczniem liceum lub studentem i dołączysz do kursu o alkoholach, a jakaś kwestia poruszona w kursie jest dla Ciebie dalej niezrozumiała – to możesz napisać do nas i my Ci pomożemy. W razie nagłej potrzeby zdobycia wiedzy w danym temacie możesz także zapisać się do nas na zajęcia z chemii.

 

ZAANGAŻOWANIE KURSU MATURALNEGO

Celem tego kursu jest przygotowanie licealistów do matury z chemii, sprawdzianu, olimpiady itd. Jeśli weźmiesz udział w kursie chemii organicznej w ELEMENTUM to wreszcie weźmiesz przygotowanie w swoje ręce i nie będziesz mieć wymówek do odkładania tego na później, swoją drogą nie będziesz chciał tego odłożyć na później dzięki angażującej formie kursu o alkoholach.

Teraz jestem już pewien, że chcę wziąć udział w kursie!

Kliknij poniżej, aby przejść do Akademii Chemii.

Kursy maturalne z chemii, kurs wideo, matura z chemii, korepetycje z chemii

 

,,Ten kurs spadł mi z nieba, ile on będzie kosztować?”

Zaplanowanie całego kursu, nagranie wideo, zaplanowanie schematów kursu to długotrwały proces pochłaniający godziny pracy. Jeśli chciałbyś wziąć udział w zajęciach indywidualnych i omówić wszystkie aspekty poruszone w kursie potrzebowałbyś 4 godzin zajęć – byłby to koszt 400 zł. Natomiast sam kurs to koszt 119 zł. A jeśli jesteś naszym subskrybentem i zapisałeś się do newsletteru – to napisz do nas a otrzymasz jeszcze dodatkową 10% zniżkę!

 

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo będę miał dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz na cały rok, w tym czasie o każdej porze możesz wrócić na ELEMENTUM i ćwiczyć tematy zawarte w kursie.

Jaka jest forma tego kursu?

Kurs jest przygotowany w formie wideo oraz w postaci tekstowej. Jeśli, nie możesz oglądać wideo w danym momencie to zapoznasz się z przebiegiem doświadczeń lub innymi zagadnieniami z alkoholi.

matura z chemii

Czym różni się ten kurs od innych?

Kurs został przygotowany w przystępnej formie, w której każdy będzie mógł odnaleźć, niezależnie od poziomu, tym samym rozwiązać wreszcie problem z samodzielną nauką. Wybierasz temat, który cię interesuje i krok po kroku kurs przeprowadza Cię przez wszystkie najważniejsze zagadnienia jakie musisz znać. Dlatego oddajemy tak przygotowany kurs aby pozwolił on wszystkim zainteresowanym maturzystom osiągnąć zamierzone wyniki.

 

Mamy nadzieje, że jesteś już pewien o wartości tego kursu. My uważamy, że nie może Cię zabraknąć na kursie Chemii Organicznej w ELEMENTUM.

 

Maciej Młodziejewski jest przedsiębiorcą a także nauczycielem i trenerem.
Ukończył studia magisterskie z chemii. Od kilku lat współpracuje z uczniami, którzy chcą lepiej zrozumieć fascynującą naturę chemii i realizować swoje marzenia dostając się na wybrane kierunki.

Autor licznych artykułów o tematyce popularno-naukowej z chemii oraz zadań chemicznych. Przygotowuje uczniów do egzaminu maturalnego oraz egzaminów z chemii na uniwersytetach medycznych, przyrodniczych itd.

Posiada doświadczenie wieloletniej pracy z uczniami na każdym poziomie niezależnie od wieku, a także 5-letni staż pracy w laboratorium zakładu chemii bionieorganicznej oraz laboratorium przemysłu paliw lotniczych.

Jego pasją są sztuki walki. Uwielbia pomagać ludziom, motywować ich do działania i samorealizacji. Nie boi się wyzwań i uważa, że najlepszym przewidywaniem przyszłości jest tworzenie jej.

Napisz komentarz

Subskrypcja

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje od naszego zespołu i odbierz prezent.

Dziękujemy za zapisanie się na naszą subskrypcję!