KURSY

Oferujemy kursy z przedmiotów ścisłych (chemia, fizyka, matematyka, biologia) na każdym poziomie kształcenia. Prowadzimy zajęcia z chemii, fizyki, matematyki i biologii w formie ćwiczeń z grupami 5 osobowymi, które odbywają się w przestronnej, nowoczesnej sali dostosowanej do formy w jakiej będą prowadzone zajęcia. Na naszych zajęciach i prowadzonych kursach, każdy z uczniów może liczyć na indywidualne podejście i rzeczowe wyjaśnienie problematycznych zagadnień*.
Nasze kursy z chemii, fizyki, matematyki, czy biologii gwarantują Ci najlepszą jakość i oszczędność pieniędzy.

*Prowadzimy kursy i szkolenia grupowe na terenie Poznania

Jak wypełnić arkusz maturalny prawidłowymi odpowiedziami i uzyskać 100% na maturze z chemii?

Sukces na maturze nie jest przypadkowy. Wszystko za sprawą dwóch rzeczy: zrozumienie tematu i precyzyjny plan działania. Na podstawie sukcesów naszych absolwentów w ELEMENTUM opracowaliśmy program kursu online - Akademia Chemii, który podczas kilkunastu intensywnych spotkań pozwoli Ci dobrze utrwalić reakcje w chemii organicznej, właściwości fizyczne i chemiczne substancji, nazewnictwo, syntezy i wiele innych.

Nauka chemii jest naprawdę prosta!

Z naszego doświadczenia (uczyliśmy już setki uczniów) ilość czasu spędzonego na nauce chemii wynika ze sposobu nauki oraz czystości przygotowanej treści. A nie ilości godzin spędzonych na nauce.

Dlatego warto zadać sobie pytanie:

Ile czasu poświęcam na naukę chemii?

Jakakolwiek jest to ilość czasu z Akademią Chemii uda Ci się zmniejszyć czas nauki i zwiększyć skuteczność zapamiętania materiału przez zrozumienie.

Dlaczego, jeśli przygotowujesz się do matury z chemii warto się tym zainteresować?

Ilość rzeczy, które należy zrobić może być przytłaczająca.

 • Przygotowanie planu nauki materiału z chemii
 • Często przekładne lub umawiane różne zajęcia dodatkowe
 • Odszukiwanie zadań i rozwiązywanie ich
 • Nauka tylu reakcji chemicznych…
 • Być ciągle zmotywowanym

Więcej mi nie trzeba… oczywiście, że chcę z tego skorzystać!

Kliknij poniżej, aby przejść do Akademii Chemii.

Zdradzimy Ci mały sekret…

Kurs Chemii powstał w odpowiedzi na problemy dzisiejszych maturzystów.

Każdy nasz absolwent dołożył swoją cegiełkę, która pomogła stworzyć ten kurs.

5 kluczowych problemów podczas przygotowania do matury z chemii

Problem #1 Plan

Przygotowanie planu bez wcześniejszego zaplanowania:

 • Kiedy?
 • Gdzie?
 • Ile?

jest stanowczo nieskuteczne i czasochłonne.

W Kursie Chemii zrobiliśmy to za Ciebie. Tematy są tak ułożone, aby tworzyły spójną całość zrozumienia. Każdy kurs rozpoczyna się od checklisty i zaplanowania pracy z kursem chemii organicznej.

Z takim procesem nauki przechodzisz jak przez ruchliwą ulicę przejściem podziemnym i masz pewność, że przerobisz wszystko od A do Z.

Problem #2 Czas

Najczęściej słyszaną wymówką jest: ,,nie miałem czasu”. Wszyscy niestety mamy tyle samo czasu i doba trwa 24 h.

Jednak czas i przestrzeń to jedna czasoprzestrzeń inaczej mówiąc, w swojej przestrzeni niezależnie, czy wstajesz rano, czy dopiero na południe… możesz znaleźć czas. Każdy z nas swój wolny czas ma w innej porze, więc jeśli Ty preferujesz naukę wieczorem lub w nocy to kurs nie zasypia i czeka na Ciebie w gotowości, a jeśli wolisz uczyć się rano to Kurs Chemii wstaje przed Tobą i też jest dla Ciebie dostępna.

Problem #3 Zadania

Odpowiednie ćwiczenia są niemal tak ważne jak ćwiczenia w sporcie. Kulturysta nie zbuduje masy mięśniowej bicepsów biegając na maratonach. Tak samo Ty nie zbudujesz umiejętności odpowiedzi na trudne pytania w zadaniach maturalnych bez odpowiedniego treningu.

W każdym kursie w Akademii Chemii jest pula zadań do omawianego tematu z serii rozgrzewkowych oraz tych do totalnego wycisku!

Problem #4 Reakcje chemiczne

W naszym kursie Akademii Chemii na filmach wideo dokładnie omówiliśmy wszystkie reakcje wraz z mechanizmami, tak aby nie uczyć się samej reakcji na pamięć tylko abyś zrozumiał drogę przebytą przez substraty. Dodatkowo każdy dział nawiązuje do innych, tak aby zmniejszyć ilość koniecznych reakcji!

Problem #5 Motywacja

Niektórzy mówią, że z motywacją jest jak z okazją w sklepie – szybko się kończy.

Często duża ilość zadań i obowiązków jest trudna do realizacji.
Wszyscy zaczynają, jednak niewiele osób kończy z ich realizacją? Znasz to?

Jeśli tak to nie martw się kurs w Akademii Chemii jest podzielony na małe części, po realizacji takiego działu otrzymasz informację zwrotną, ile procent materiału zrealizowałeś!
Celem kursu nie jest podarowanie Ci kolejnej wymówki… to będzie Twoje paliwo do osiągania nowych wyników. Z pewnością w każdej z części kursu nie zabraknie solidnej porcji motywacji!

A teraz wyobraź sobie, że Twoja nauka do matury z chemii przyspiesza!

 • Posiadasz w jednym miejscu poukładany i skuteczny zbiór wiedzy chemicznej, który możesz zabrać ze sobą wszędzie w zasięgu Twojego internetu.
 • Potrafisz rozwiązywać złożone zadania w chemii organicznej, w razie trudności szukasz w kursie odpowiedzi.
 • Masz wirtualne zajęcia bez ograniczeń w postaci nagrań wideo, które trwają od 1h do 2h i możesz je odbyć o dowolnej porze.
 • Rozwiązujesz setki zadań z chemii organicznej i masz wewnętrzny spokój, że to co robisz dobrze rozumiesz i bez problemu poradzisz sobie na maturze z chemii.

I właśnie teraz powstał Kurs Chemii

Co zyskasz w ramach kursu Chemii Organicznej

 1. Wiedza
 2. Schematy
 3. Czas
 4. Spokój

Dlaczego powinieneś dołączyć do Kursu Chemii Organicznej?

 1. Ścieżka nauki chemii organicznej w Kursie Chemii bazuje na naszym doświadczeniu, a więc przejdziesz ją z nami krok po kroku a omówiony tam materiał zrozumiesz od A do Z.
 2. Otrzymasz konkretne umiejętności chemiczne na poziomie liceum, tak abyś bez problemu mógł rozwiązywać zadania maturalne z chemii.
 3. Zwiększy się Twoja efektywność nauki, dzięki laserowemu skupieniu na najważniejszych rzeczach często powtarzających się każdego roku na maturze.
 4. Przełamiesz swoje ograniczenia, które często zmniejszają Twoją pewność siebie a tym samym zwiększają ilość błędów na testach próbnych i maturze z chemii.
 5. Nauczysz się szybkiej analizy zadań i skutecznego udzielania odpowiedzi

Dzięki Kursowi z Chemii:

Otrzymasz

2 godzinne nagrania wraz z opisem do każdego tematu
Dostęp do platformy 24 h
Nową jakoś nauki

Rozwiniesz

Umiejętność szybkiego rozwiązywania zadań
Planowanie nauki chemii
Skrzydła osiągając najlepsze wyniki

Odkryjesz

Niesamowite zastosowania grup związków
Schematy syntez w chemii organicznej
Nowe doświadczenia chemiczne

Kurs Chemii - Podsumowanie:

 1. Cała wiedza chemii organicznej, którą potrzebujesz do matury
 2. Nauka o dowolnej porze
 3. Nagrania wideo od 1h do 2h z dokładnym omówieniem tematu
 4. Opis doświadczeń, problemów chemicznych i wiele innych
 5. Zadania specjalnie przygotowane do tematu
 6. Harmonogram nauki
 7. Motywacja
 8. Checklisty i schematy
 9. I wiele innych…

Czym różni się ten kurs od innych?

Kurs został przygotowany w przystępnej formie, w której każdy będzie mógł odnaleźć, niezależnie od poziomu, tym samym rozwiązać wreszcie problem z samodzielną nauką. Wybierasz temat, który cię interesuje i krok po kroku kurs przeprowadza Cię przez wszystkie najważniejsze zagadnienia jakie musisz znać. Dlatego oddajemy tak przygotowany kurs, aby pozwolił on wszystkim zainteresowanym osiągnąć zamierzone wyniki.
Mamy nadzieje, że jesteś już pewien o wartości tego kursu. My uważamy, że nie może Cię zabraknąć na kursie Chemii Organicznej w ELEMENTUM.

Kliknij poniżej, aby przejść do Kursu Chemii.

https://chemia.elementum.edu.pl/kursy-wideo/