NASZA HISTORIA

5340
SUBSKRYBCJI
10
Lat zdobywania wiedzy
20000
GODZIN
1100
filiżanek kawy

“Z miłości do nauki powstało Elementum”

ELEMENTUM

Kim jesteśmy?

ELEMENTUM z łaciny oznacza pierwiastek. Z nami to słowo zmienia znaczenie na trwały związek unikatowych pierwiastków, którymi są wybitni pasjonaci nauk ścisłych.

Jesteśmy grupą utworzoną przez dwóch przyjaciół, których celem jest pokazać Ci najlepszą drogę edukacji. Doświadczeni przez polski system kształcenia oparty na starych, niewydajnych metodach udowadniamy, że można to robić lepiej. Tak jak Ty mamy dosyć ciągłego wkuwania na blachę, nauczycieli, którzy nie rozumieją potrzeb uczniów i utartych, nieefektywnych schematów.

Stanowimy zespół młodych, kreatywnych ludzi, dla których ciągły rozwój kształcenia to podstawa. Stworzyliśmy własną ideę krzewienia wiedzy, którą chcemy przekazać po przez kursy i korepetycje online (chemia, fizyka, biologia, matematyka).

Razem z Tobą wyjdziemy poza granicę monotonnego nauczania. Rozwiążemy Twój każdy naukowy problem i pomożemy w realizacji marzeń. Nie tylko nauczymy, ale pokażemy jak się uczyć. Zarazimy zapałem i energią, a dzięki empatii i zrozumieniu będziemy jak Twój dobry, starszy kolega, który sam przechodził przez to samo.

Co robimy?

Wyobraź sobie że chcesz wziąć udział w wyścigu samochodowym, ale nie masz ani samochodu, ani określonej trasy przejazdu. Nie wiesz nawet jak uruchomić samochód. W takim razie… jak wygrać ten wyścig?

Nasze działanie opiera się na trzech płaszczyznach:

  • Po pierwsze uczymy po przez fascynującą rozmowę, przez co nauka staje się przyjemna i ciekawa – dzięki temu będziesz wiedział jak uruchomić samochód i jak go obsłużyć.
  • Po drugie dostarczamy materiały ćwiczeniowe, stworzone pod konkretny cel, abyś mógł sam zmierzyć się z wyzwaniem – niczym mechanik, który dostał narzędzia do budowy wymarzonego auta.
  • Po trzecie wskażemy najszybszą dla Ciebie drogę i udzielimy niezbędnych wskazówek abyś to Ty do celu dojechał jako pierwszy!

ELEMENTUM to nowy, lepszy wymiar edukacji. Tworzymy go razem z Tobą.

Nasz zespół

1Maciej

Maciej

CEO, Owner
2Mateusz

Mateusz

CEO, Owner
3Joanna

Joanna

CFO
4Daniel

Daniel

CMO
kacper_foto

Kacper

Physics teacher
6Magdalena

Magdalena

Member
Kacper Kopycki nauczyciel matematyki ELEMENTUM

Kacper

Member
Katarzyna_ELEMENTUM

Katarzyna

Biology teacher