Katarzyna_ELEMENTUM

Katarzyna

Biology teacher

Katarzyna Kowalska nauczycielka biologii. Ukończyła studia z najlepszym wynikiem na roku. Tytuł magistra biologii uzyskała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Biologiczną wiedzę zdobywała poprzez udział w licznych praktykach i stażach studenckich. Jest osobą bardzo dokładną, cierpliwą i pracowitą. Codziennie zdobywa nową wiedzę w zakresie biologii nowotworów pracując w laboratorium.

Jej ideą jest przekazywanie wiedzy w sposób poparty praktycznymi przykładami, tak aby dla każdego była ona zrozumiała. Do każdego podchodzi indywidualnie. Pomaga przy rozwiązaniu wszystkich biologicznych problemów maturzystów. Mimo iż biologia nie należy do najłatwiejszych nauk będzie Twoim przewodnikiem po świecie bakterii, mszaków, czy fizjologii człowieka. Prywatnie inspiruje się malarstwem, techniką akrylową oraz włoską kulturą. W wolnych chwilach spędza czas na tworzeniu doskonałych słodkich wypieków.

Certyfikat uzyskania tytułu magistra biologii.

 

Other Members

Subskrypcja

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje od naszego zespołu i odbierz prezent.

Dziękujemy za zapisanie się na naszą subskrypcję!